Księga Gości

Krzysztof i Paweł: Cicha Dolina

Gospodarstwo z klimatem, bardzo smaczne jedzenie, przytulny  i wygodny nocleg, wspaniałe widoki. Piękne jezioro zasobne w ryby! W ciągu dwóch dni złowiliśmy razem ze znajomym ponad 20 szczupaków. Na pewno tu wrócimy, Pozdrawiam :)

piątek, 24, maj 2013

Cicha Dolina

Do "Cichej Doliny" wróciliśmy po raz trzecue u choć pogoda tym razem nas nie rozpieszczał, to i tak bardzo dobrze się bawiliśmy. To wszystko dzięki miłej, rodzinnej atmosferze i niezmiennie pysznych posiłkach, serwowanych przez P. Jadzię. Jeziorko rybne! W ciągu dwóch dni udało nam się złapać 6 (całkiem sporych) szczupaków. Jak tylko będzie możliwe, to znowu przyjedziemy. Serdecznie pozdrawiamyi gorąco zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego magicznego miejsca-naprawdę warto! Asia, Zbyszek i Karolek Sęk z Piastowa.

poniedziałek, 17, wrzesień 2012

wczasy w Cichej Dolinie

Spędziliśmy w Cichej Dolinie 5 dni było super.Pogoda nam dopisała  miło spędziliśmy ten czas. Gospodarze to mili ludzie którzy swoim gościom dogadzają jak mogą. Jedzonko bardzo smaczne.Jedno jest pewne nazwa pasuje do tego miejsca. Polecamy te miejsce ludziom którzy pragną spędzić wolny czas w ciszy i spokoju.Basia i Artur Bakułowie z Mińska Mazowieckiego.Życzymy dalszych sukcesów.

środa, 22, sierpień 2012

Cicha Dolina

Serdecznie polecam wszystkim którzy chcą odpocząc o zgiełku
miejskiego.Można połowić rybki,wyciszyc sie i nabrac sił do dalszej
egzystencji w mieście.Pozdrowienia dla Włościcieli.Przepraszam że byliśmy krótko.
Mariola i Bogdan Szumscy.
sierpień 2012.

środa, 15, sierpień 2012

5 cudownych dni w Cichej

Spędziliśmy w Dolinie 5 cudownych dni pogoda była przepiękna, cisza spokój i przesmaczne jedzenie to to czego pragneliśmy w długi majowy weekend. Dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy przesympatycznych Włścicieli oraz P. Reginę Basia i Zenek z Inowrocławia ;)

czwartek, 03, maj 2012

wypoczynek w Cichej Dolinie

Serdecznie polecamy wypoczynek w gospodarstwie agroturystycznym "Cicha Dolina", gdyż nazwa ta oddaje w 100% rzeczywistość, jaką możemy zobaczyć, wybierając się w to miejsce. Spędziliśmy 8 cudownych dni, opalając się, łowiąc ryby, pływając łódką itd. Zachęcamy do korzystania z domowej kuchni P. Jadzi bo gotuje naprawdę bardzo pysznie (szczawiowa była rewelacyjna). Gorąco państwa pozdrawiamy, a Karol przesyła buziaki P. Reginie. Do zobaczenia na pewno wrócimy! J.Z. Sęk

poniedziałek, 20, czerwiec 2011

pobyt w Dolinie

Spędziliśmy 5 uroczych dni z cudownymi Właścicielami w malowniczym miejscu. Zajadaliśmy się świeżo złowionymi rybkami. Korzystaliśmy z słońca, podziwialiśmy bociany. Zachęcam do skorzystania z uroków Cichej Doliny. Było naprawdę super !!!!

środa, 25, maj 2011

Cicha Dolina

Witajcie-wlasnie wrocilismy z przepieknej Cichej Doliny.Jestem nadal
zauroczony miejscem,dobrocią Gospodarzy i zapewne DOMOWĄ
KUCHNIĄ pani Jadzi (mistrzostwo świata w gotowaniu)!!!
Jak opisane tak jest w 100%.Gospodarze nie są nastawieni na kasę ale na
dobro i odpoczynek gości. Zadbana struktura ekologiczna...itd.
W skali 1-10 ja oceniam 9+.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i obiecuję iż wrócę.
Wszystkiego najlepszego i ...Miras-trzymaj tak dalej!!!
pozdrawiam Grzegorz Ciołek

poniedziałek, 23, sierpień 2010

pobyt w Cichej Dolinie

byliśmy w lipcu, było kozacko...
fajna pogoda, mili gospodarze,
sama natura polecamy
Górscy Inowrocław

wtorek, 22, grudzień 2009

piękne miejsce

piękne miejsce, piękna okolica .....

poniedziałek, 21, grudzień 2009